sklo, glass, crystal, kristal, křišťál, broušení, cutting

Křišťan Glass je rodinný podnik se zaměřením na broušený křišťál, který vznikl v roce 1991 v pronajaté dílně v Haškově ulici ve sklářském městě Světlá nad Sázavou. Sklu se věnuje celá rodina, tvoří ji manželé Vlastimil a Zlata Křišťanovi, kteří jsou oba zkušení brusiči skla a synové Radim a Vlastimil ml., kteří jsou rovněž brusiči skla.

S přibývajícím počtem zákazníků a rostoucím zájmem o naše výrobky jsme se rozhodli investovat do vytvoření vlastní provozovny. V roce 2001 tak naše firma Křišťan Glass otevřela své nové sídlo v ulici Dolní ve Světlé nad Sázavou, kde se v současnosti nachází moderní dílny a showroom. Firma Křišťan Glass je známá pro svou neustálou snahu o dokonalost a kvalitu svých výrobků.

Nabízíme ručně broušené sklenice, vázy, mísy a mnoho dalších dekorativních předmětů z broušeného křišťálu. Kromě toho se firma specializuje na broušení skla na zakázku dle přání zákazníků. Dnes je Křišťan Glass již etablovanou firmou na trhu s kvalitním broušeným sklem a naše výrobky najdete nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Přejít nahoru